جمعه, 10 تیر, 1401
FRIDAY, July 1, 2022
پنج شنبه 05 خرداد
تقدیر آیت الله علم الهدی از عملکرد هشت ماهه شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
تقدیر آیت الله علم الهدی از عملکرد هشت ماهه شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور


مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور که برای حضور در مسابقات پهلوانی "یادواره شهید شوشتری" شهرستان نیشابور ، شهر چکنه به استان خراسان رضوی سفر کرده است، چهارشنبه شب ضمن حضور در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهد، گزارشی از عملکرد شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در طول هشت ماه گذشته ارائه کرد و ایشان را در جریان امور جاری شرکت توسعه قرار داد.

به گزارش روابط عمومیمجموعه های سوارکاری کشور ؛ به نقل از شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، آیت الله علم الهدی ضمن تقدیر از خدمات انجام شده در این مدت، تاکید کردند: "برای حاشیه شهرها حتماً برنامه ریزی مفیدی صورت پذیرد."

ایشان با تقدیر از تلاش موثر و قابل ستایش وزارت ورزش در مسیر حفظ بیت المال و تاکید بر لزوم مبارزه با رانت و فساد اداری، نقش وزارت ورزش و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی را در ایجاد شور و نشاط اجتماعی بسیار موثر دانستند.

علیرضا عاصم یوسفی همچنین در راستای ایفای وظایف فرهنگی و اجتماعی شرکت توسعه، با ارائه گزارشی از برپایی همایش "عزیزم حسین" در مجموعه ورزشی شهید شیرودی و همایش بزرگ "سلام فرمانده" در استادیوم یکصد هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران، نظر معظم له را در این خصوص جویا شد که حضرت آیت الله علم الهدی ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری اینگونه همایش ها فرمودند: "همایش عزیزم حسین را دیدم و در جریان همایش سلام فرمانده در استادیوم آزادی هستم و برای شما به عنوان کسی که فرصت خدمت را پیدا کرده همواره دعا می کنم".

ایشان همچنین با عنایت به تاثیر ورزش در اصلاح الگوهای رفتاری ، فرهنگی و اخلاقی جامعه با تاکید مجدد بر ضرورت توسعه اماکن ورزشی در شهرستان‌ها ، ضمن تقدیر از تلاشهای صورت گرفته در این عرصه خواستار توجه دوچندان به حاشیه شهرها و توسعه ورزش و اماکن ورزشی در این بخش ها شدند.

گفتنی است موضوع توسعه اماکن ورزشی در شهرهای کوچک ، همواره از موضوعات مورد تاکید دکتر سید حمید سجادی، از ابتدای دوره ی وزارت تا امروز بوده است و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور بعنوان متولی این امر ، ضمن تشکیل جلسات کارشناسی، برنامه‌ریزی های دقیق و تشکیل کارگروه های منسجم، تحقق و پیشبرد این اهداف را در دستور کار خود قرار داده و مدیرعامل شرکت توسعه ، شخصا و به صورت ویژه پیگیر و ناظر بر اجرای صحیح منویات وزیر ورزش در این خصوص بوده است که از برکات آن به افتتاح 59 پروژه شهری ، 152 پروژه روستایی ،34 سالن ورزشی ، 2 زمین فوتبال چمن طبیعی بزرگ ، 12 زمین فوتبال چمن مصنوعی بزرگ، 140 زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی، 5 استخر سرپوشیده و... در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی می توان اشاره کرد.

شایان ذکر است علیرضا عاصم یوسفی، امروز پنجشنبه در مراسم مسابقات کشتی پهلوانی (کشتی با چوخه) يادواره شهید وحدت، نورعلی شوشتری، در شهر چکنه شهرستان نیشابور، حضور خواهد داشت. در این مراسم از پهلوان نامدار "براتعلی انوری" نیز تجلیل به عمل خواهد آمد


تهران، کیلومتر 7 بزرگراه فتح
خیابان خلیج فارس، بلوار رهنما
مجموعه سوارکاری و چوگان نوروزآباد
مجموعه های سوارکاری
021 - 6626 87 94
©2017 Equitation Complexes, All Right Reserved