جمعه, 23 آذر, 1397
FRIDAY, December 14, 2018
شنبه 21 بهمن
بازدید دکتر سلطانی فر و مهندس کریمی از مجموعه های سوارکاری و تنیس انقلاب
بازدید دکتر سلطانی فر و مهندس کریمی از مجموعه های سوارکاری و تنیس انقلابوزیر ورزش و جوانان به همراه مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور ظهر امروز شنبه 21 بهمن ماه از برخی مجموعه های سوارکاری تهران بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه، دکتر سلطانی فر و مهندس کریمی در ابتدا راهی مجموعه سوارکاری نوروز آباد تهران شدند. در این بازدید که گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران نیز حاضر بود ایشان ضمن بازدید از بخش های مختلف، دیداری را با مسوولان داخلی مجموعه برگزار نمودند.
در ادامه وزیر ورزش و جوانان به همراه مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه با حضور در مجموعه سوارکاری شهدا، از این مجموعه قدیمی بازدید کردند. در خاتمه نیز بازدیدی از موزه اسب این مجموعه بعمل آودرند.
در خاتمه نیز ایشان راهی مجموعه ورزشی انقلاب شده تا از استادیوم تنیس آن بازدید نمایند. کابلی مدیر مجموعه، گزارشی از وضعیت این استادیوم خدمت مقام عالی وزارت ورزش و جوانان ارائه کرد.
گفتنی است آقایان جعفری معاون پشتیبانی، جلائیان مشاور و مدیر حوزه مدیرعامل و خمارلو مدیر روابط عمومی نیز در این بازدید حضور داشتند.


تهران، کیلومتر 7 بزرگراه فتح
خیابان خلیج فارس، بلوار رهنما
مجموعه سوارکاری و چوگان نوروزآباد
مجموعه های سوارکاری
021 - 6626 87 94
©2017 Equitation Complexes, All Right Reserved